تفاوت تخت باکس با تخت خواب

photo_2016-11-14_01-48-08

باکس چیست ?

 

باکس در واقع نوعی تخت است یا می توان گفت توعی تخت است که دارای طرحی ساده و شیکی میباشد
باکسها انواع مختلفی دارند که  اسکلت  چوبی ویافلزی دارند که با روکش پارچه ای (ژاکارد/چرم ویامخمل)پ وشیده شده اند که ظاهر آنها را بسیار جذاب می نماید

و در نهایت باکسهای جک دار که بسیار پرکاربرد است بدین خاطر که شما باخریدن یک باکس جک دار عملا یک کمد به فضای اتاق خواب خود نیزاضافه کرده ایدکه با رنگهای متنوع نیز وجود دارد .

و اگرباکس معمولی هم باشد بسیارشیک ومقاوم  و هم  براحتی قابل حمل نقل می باشد ومی توان آن را نیز چرخ دارهم کرد

همخوانی باکس و تشک به صورتی است که به نظر میرسد ۲ عدد تشک روی هم هستند.

از باکسها برای طراحی ساده و کلاسیک استفاده میشود .و اکثر هتلها نیزاز انواع باکسها استفاده میکنند و در ضمن نسبت تخت خواب ازلحاظ قیمت بسیار به صرفه است‌‌‌‌‌‌‌ و باعث میشود عمر تشک شما تا۳۰% افزایش پیدا کند به این دلیل که سطح باکسها کاملا صاف است و تشک و  وزن وارده روی کل سطح باکس پخش شده و از دفرمه شدن تشک جلوگیری می کند .

باکسها در اندازه های مختلف یک نفره و دو نفره وجود دارند . البته باید توجه داشت که برای اندازه ۱۸۰*۲۰۰ دونفره از ۲ عدد باکس ۹۰*۲۰۰ استفاده شده و به جای ۲ عدد جک بالابرنده از ۴ جک بالابرنده استفاده میشود که بالا بردن آن را راحت تر میکند و طول عمر جکها هم افزایش میابد و باید با پیچ به یکدیگر متصل شوند و این امر به جا به جایی باکس کمک شایانی میکند.
ودرعین حال مقاومت آن را افزایش می دهد و مورد مصرف آن را نیز افزایش می دهد

درصورتی که استفاده از تختهای چوبی سنتی مشکلات خود را به همراه دارد و بعد گذشت زمان به سروصدا می افتدو آرامش خواب شما را بامشکل مواجح میکند وهزینه هنگفتی را به گردن شما می اندازد و حمل ونقل وتمیزکردن آن بسیار آزار دهنده وتشک شما را زودتر از بین می برد

 

تخت باکس با  روکش چرم یا مخمل شرکت میترا

دارای رویه درجه یک می باشد . که در قسمت تاج این باکسها روکش به صورت لمسه کار شده که به زیبایی آن می افزاید. و هم باعث زیبایی دکوراسیون اتاق خواب شما نیز می شود.
رنگ پارچه رویه تخت باکس  به انتخاب و سلیقه شما نیز می باشد هم چنین دارای پای های استیل و مقاوم می باشد که تحمل وزن بالایی دارد.
دارای یک سال تضمین کیفیت در صورت بروز مشکلات فنی می باشد.
اسکلت باکس کاملا از فلز وچوب وام دی اف مقاوم ساخته شده است .
تاج نیز در صورت تمایل با استفاده ازاتصال ریلی به تخت وصل میشود و همه مدل میتواند در صورت تمایل شما جک دار بازشو و یا  ثابت تولید شوند

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت هارمونی می باشد